Specialista péče o zákazníky / Customer Care Advisor

S potěšením oznamujeme zajímavou novou pracovní příležitost v rámci Lush!

Hledáme prvního člena českého zákaznického servisu na plný úvazek.

Lokalita: Kancelář a e-shop Lush Na Maninách 315/4, 170 00 Praha 7 – Holešovice

Jazykové požadavky:

Čeština (perfektní mluvený i písemný projev bez gramatických chyb) Angličtina (minimálně úroveň B2)

Uzávěrka přihlášek: 31. 12. 2021

Smlouva od: 1. 2. 2022

Spadá pod: Sonya Fanson, Naomi Rankin, Ani Horáková

Úvazek a běžná pracovní doba: 40 hod./týden, PO–PÁ 9–17.30 (sezónně může dojít ke změně)

Nástupní plat: více než 32 000 Kč/měsíc

Interní výběrové řízení, mohou se přihlásit pouze zaměstnanci Lush

Výběrové řízení bude vícekolové, v češtině i angličtině

Do nynějška byl zákaznický servis vykonáván týmem e-shopu, ale díky stěhování do větších kanceláří můžeme tým rozvíjet, proto se chystáme pracovní náplň rozdělit. Zatím budeš jediný/á a hlavní zástupce zákaznického servisu v českém týmu na úvazek a budeš tedy mít přímou možnost ovlivnit jeho rozvoj. Ale neboj, jako podporu budeš mít pracovníky e-shopu, kteří dosud zákaznický servis vykonávali, a také Customer Care vedení ve Velké Británii.

Jsi tak trochu „Lush nerd“, rád/a se zdokonaluješ ve znalostech ingrediencí, produktů i filozofie značky a umíš své znalosti srozumitelně předat zákazníkům? Jsi empatický/á a spokojenost zákazníka je pro Tebe vždy prioritou? Pak hledáme právě Tebe!

Pracovní náplň obnáší

  • Komunikaci s českými zákazníky po e-mailu, live chatu, telefonu i na sociálních médiích (aktuálně Twitter, Pinterest).
  • Úzkou spolupráci s českým týmem e-shopu ohledně objednávek, jejich úprav a přání zákazníků.
  • Řešení požadavků zákazníků v objednávkovém systému, vracení plateb, vyřizování reklamací a pod.
  • Úzkou spolupráci s britským týmem Customer Care, zejména se zástupcem pro Polsko (zásilky do Polska se budou zpracovávat v ČR).
  • Pečlivé zaznamenávání a reportování důvodů kontaktu zákazníků.
  • Testování funkcí webu v roli zákazníka a hlášení případných závad.

Ideální kandidát/ka

  • miluje práci s lidmi,
  • dokonale ovládá pravopis a má skvělý mluvený projev,
  • pracuje na jiné pozici v Lush minimálně 3 měsíce,
  • je schopen/na zvládat složité a nepříjemné konverzace se zákazníky,
  • umí přizpůsobit komunikační styl danému příjemci,
  • jedná empaticky, pozitivně, bez předsudků,
  • umí si organizovat čas a motivovat se,
  • pomáhá vytvářet pozitivní a efektivní pracovní prostředí,
  • využívá všechny dostupné zdroje, aby měl/a vždy nejnovější informace o firmě, produktech a kampaních,
  • má iniciativu, navrhuje vylepšení postupů zákaznického servisu,
  • je schopný/á přijímat zpětnou vazbu a ukázat odhodlání rozvíjet oblasti identifikované jejím prostřednictvím,
  • je schopen/na vyhodnotit potřebné oblasti ke zlepšení, například na základě reportu z Mystery shoppingu,
  • je přizpůsobivý/á a rád/a se učí novým věcem,
  • je samostatný/á, ale má i týmového ducha.

JAK SE PŘIHLÁSIT

Do 31. 12. pošli na e-mail [email protected] následující podklady:

  • Něco o sobě, nemusí jít přímo o strukturovaný životopis, odvaž se a napiš nám něco zajímavého.
  • Proč Tě tato pozice zaujala a proč si myslíš, že jsi ten nejlepší kandidát.
  • Odpovědi na následující vzorové dotazy od zákazníků. Odpověz prosím v jazyce, ve kterém je otázka položená.
  1. Dear Customer Care team, I have just received my order and both of my unicorn horns are snapped in half. Maybe if you added more of the polystyrene packaging around them this wouldn’t have happened. This is not what I expected when ordering online, I am so disappointed. Please sort this out immediately.
  2. Where is Karma Kream on your website? I can’t find it and I’m seriously worried you have stopped making it. Please give me good news and tell me otherwise!
  3. Na Facebooku jsem si přečetla, že jelikož nemáte HCS certifikát, tak testujete na zvířatech! Opravdu jste mě zklamali!!!
  4. Zdravím Lush! Léta používám vaši červenou hennu, je skvělá, nicméně vlasy mi častou aplikací ztmavly, přála bych si světlejší odstín. Můžu se klasicky odbarvit, použít zesvětlovač? Co byste mi doporučili? (+ Jaká by byla odpověď, používala-li by zákaznice hnědou hennu?)

Máš-li jakékoli otázky, obrať se na [email protected]

Budeme se těšit!

Audio player image

12:11